Yoga s Dankou Skye Bednárovou

BANSKÁ ŠTIAVNICA / 27.7.2018 - 29.7.2018

Budeme mať česť a výnimočnú príležitosť hosťovať u nás v BIZNIS ŠKOLE charizmatickú a nesmierne zaujímavú Danku Skye Bednárovú, ashtanga yoga teacher & ayurvedic yoga massage therapist. Danka strávi na Slovensku len pár týždňov a nám sa podarilo priviesť jej kroky do Banskej Štiavnice. Možno aj pre to, že si toto miesto zamilovala. 🙂  Stretneme sa osobne, vypočujeme si bohaté zážitky, zažijeme yogu tak ako ju nepoznáme. Danka nám umožní pocítiť slobodu na vlastnej koži. Zistíme, ako sa dá viesť interview so svojou dušou. Prebudíme v sebe kreativitu, ktorá robí z čiernobieleho života ten najfarebnejší príbeh. Ale hlavne, pristavíme sa, aby sme si dopriali byť chvíľu sám so sebou. Aby sme sa naučili zachytiť čaro okamihu. Aby sme sa pozreli priamo do očí vlastnej harmónii a privítali ju vo svojom živote.

TO VŠETKO V 5 OTVORENÝCH A SAMOSTATNÝCH WORKSHOPOCH.

Skutočná yogová prax pre mužov aj ženy, začiatočníkov aj pokročilých.  Budete v tých najlepších rukách. A presvedčíte sa, že yoga je vhodná pre každého, kto má pre ňu v srdci miesto. Ponechali sme vám slobodu výberu aj čas na potulky mestom, kde zastal čas. Pre záujemcov o intenzívny komplexný celovíkendový zážitok a prácu na sebe máme v ponuke aj VIP lístok vo výhodnej cene.

Zarezejvujte si prosím svoje miesto obratom.  Z dôvodu zachovania vysokej kvality a originálneho prístupu budeme tvoriť vždy len skupinku 15 účastníkov!

Mám záujem

Vyberte si ten svoj z 5 originálnych wokshopov:

NÁJDI SI SVOJU YOGU
PIATOK 27.7.2018 / 16:30 - 19:30 (3 hod.)

„To nie je hodina, to je zážitok!“ slovami Dankiných študentov
Yogovú cestu nám otvorí dynamická VINYASA FLOW, ktorá sprítomní naše telo i myseľ, upúta pozornosť našej duše a presunie našu pozornosť k sebe. Yoga ožije! Skrz svoje zážitky porozumieme tomu, čo je yóga, k čomu je vhodná hodina yogy, aká yoga je nám osobne blízka a prečo. Zistíme, aká dôležitá je vlastná denná yogová prax. (Vedené hodiny yogy sú zaujímavo doplnené o teóriu.)

RÁNO ROBÍ DEŇ / ranná yogová prax
SOBOTA 28.7.2018 / 9:00 - 12:00 (3 hod.)

Každé ráno s yogou je začiatok neopakovateľného dňa. Deň privítaný yogou sa mení na deň vedomých zážitkov. Sprítomnenie sa, precítenie, naladenie sa. To všetko prenesieme do svojho konania, do každodenného života. Prostredníctvom vedenej hodiny YIN YANG YOGY pochopíme dynamiku a statiku v yogovej praxi. Prečo je dôležité zapojiť oba aspekty a ako dosiahnuť harmóniu. (Vedené hodiny yogy sú zaujímavo doplnené o teóriu.)

MANDALA ART THERAPY & MEDITATION
SOBOTA 28.7.2018 / 13:00 - 16:00 (3 hod.)

Dáme priestor prehovoriť svojmu vnútornému umelcovi. Tvorivý proces je spôsob ako zviditeľniť a uvedomiť si svoju životnú cestu a naplnenie. Intuitívna mandala a práca s ňou, sprievodná meditácia aj samotný proces tvorby sa nedajú k ničomu pripodobniť. Sú intenzívne, hlboké a hravé zároveň. A výsledok má dar rozprávať. Skutočný príbeh nášho života. A my sa naučíme ako pracovať so svojím výsledkom tvorenia.  Záver je nakoniec pre každého fascinujúci.

SLOVAK YOGA WOMAN IN THE WORLD
SOBOTA 28.7.2018 / 16:30 - 19:30 (3 hod.)

Jej úžasný životný príbeh je nesmierne inšpiratívny a ožije práve v našom mestečku. Počas pár hodín nám Danka sprostredkuje autentické zážitky zo svojho života vo svete, so štúdií aj práce. Dozvieme sa ako sa žije na Bali, v Indii, Thajsku či Austrálii, ktorá sa stala jej domovom na 3 dlhé dobrodružné roky. Spoznáme jej yogovú prax, jej učiteľov, ale aj obyčajne neobyčajných ľudí, ktorí jej vstúpili do života a zaujali v ňom nenahraditeľné miesto. Budete mať pocit, že ste zrazu na druhej strane sveta. Môžete sa tešiť na dych berúce rozprávanie, ale aj fotky a hudbu, ktoré umocnia atmosféru a uchmatnú vás na chvíľu z našej domoviny. 🙂

SLOBODNÁ VOĽBA
NEDEĽA 29.7.2018 / 9:30 - 12:30 (3 hod.)

Naučíme sa vnímanie priestoru v yoge. Prečo a ako nás yoga môže spájať a prepájať nielen samých so sebou, ale z nášho vnútra so svojím okolím a ďalej. Ako sa cez pochopenie a precítenie seba môžeme oslobodiť a uvoľniť do priestoru. Posúvať svoje hranice a odbúrať zbytočné obmedzenia a staré programy. Vedená hodina yogy obohatená o tajomstvo slobodnej voľby, liečivého dotyku a priestoru. Pochopíme, čo ovplyvňuje našu slobodu, spoznáme moc slobody pohybu, komunikácie, pochopenia a slobodu v živote ako takú.. aj za pomoci techniky dotyku, párovej yogy a zdieľania. Otvoríme sa hlbšej yogovej praxi a prepojíme sa s energiou, ktorá nás vedie. Rozlúčime sa s vedomím, že cítime krásne vzájomné prepojenie. Uvedomíme si korene, ktoré nás vyživujú a navnímame si krídla, ktoré stačí rozprestrieť. (Vedené hodiny yogy sú zaujímavo doplnené o teóriu.)

Mám záujem

TOTO VŠETKO DOKÁŽE YOGA. TOTO VŠETKO DOKÁŽETE VY.
TÝMTO VŠETKÝM VÁS PREVEDIE DANKA SKYE.

Danka Skye Bednárová

ASHTANGA YOGA TEACHER & AYURVEDIC YOGA MASSAGE THERAPIST

Žiačka indického učiteľa Vijay Kumar v Mysore (India), výnimočnej Eileen Hall (Austrália) a úžasného Matthewa Sweeney (Bali). Je známa holistickým štýlom výučby a darom vzbudiť vo svojich študentoch dôveru k životu. Spolu s yogou si významné miesto v jej živote našla aj Shiatsu terapia a  Ayurvedic Yoga massage, ktoré jej učenie a jogovú prax dokonale dopĺňajú. Danka vedie workshopy a retreaty na rôznych miestach po svete. Jej kroky po lete smerujú do významného yogového štúdia v Nemecku. Bude opäť učiť v Európe.  Zdielať  svoje skúsenosti  a vzdelávať sa u významných majstrov 😉  Dankinu cestu môžete sledovať na jej fcb stránke či práve pripravovanej  web stránke.

Danka, sme radi,  že sa stávame súčasťou tvojho príbehu aj my!

Tešíme sa na vás 🙂

Rezervujte si svoje miesto mailom na dankabednarova@gmail.com
Uveďte svoje meno, kontakt a zvolený workshop.
Na požiadanie aj celovíkendový VIP lístok v akciovej cene 149€. (Vstup na všetkých 5 workshopov)

Dôležité upozornenie: Každý workshop je určený maximálne pre 15 osôb!
Miesto konania: BIZNIS ŠKOLA, Dolná 839/2, 969 01 Banská Štiavnica