Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/26768/virtual/www/domains/biznis-skola.sk/wp-includes/post-template.php on line 284

VŠETCI SME BOHATÍ

„VŠETCI SME BOHATÍ: naše najväčšie bohatstvo tkvie v našich blízkych.
Vracajú nám lásku, ktorá nás vedie. Prostredníctvom ťažkých osudov
v nás prebúdzajú silu a predurčujú nás k plnosti života.“
Oľga KOKLESOVÁ / SPRIEVODCA ÚSPECHOM

Prečo rodinné konštelácie?

Metóda rodinných konštelácií mi zmenila život. Odhalila skryté dynamiky, ktoré ma spájajú s mojou rodinou. Je to pomoc môjmu životu zvláštnym spôsobom. Pracujem s tým, čo ma presahuje. Pomocou konštelácií ruším stereotypy brániace môjmu úspechu a navraciam do svojho systému harmóniu a prúdenie lásky a úcty. Pracujem v hĺbke, na úrovni duše a je to pre mňa nesmierne výživné. „Pre mňa“ v tomto kontexte znamená vždy aj pre celý systém, pre moju rodinu.

Konštelácie nám umožnia:

  • vyriešiť nedorozumenia, zádrhele a bloky v rodinných, partnerských a iných vzťahoch
  • pochopiť cykly odpojenia, odcudzenia, zneužitia a dysfunkcie v rodine
  • zaoberať sa problémami s rodičovstvom a bolestivými rodinnými situáciami
    (rozvod, osamelí rodičia, neplodnosť, potraty, prijatie, starostlivosť)
  • odhaliť dôvody pre fyzické a emocionálne utrpenie a umožnia nám prijať kroky k uzdraveniu (migréna, astma, poruchy príjmu potravy, chronické bolesti alkoholu)
  • nahliadnuť pozitívne na ťažkú chorobu a smrť
  • nájsť solídny základ pre nový smer v živote
  • pochopiť „väčší obraz“ každej životnej situácii

Konštelácie sú krásny liečivý spôsob ako účinne pomôcť. Bude mi cťou sprevádzať Vás.

PRÍBEH Z KONŠTELÁCIÍ:
Peťka túži po dieťatku a dlhodobo sa jej nedarí otehotnieť. V konštelácii vychádza najavo, že jej manžel má nedoriešený vzťah s predchádzajúcou partnerkou spojený s potratom. Peťka bývalej partnerke: „ Moje šťastie sa zakladá na tvojom nešťastí.“ Táto liečivá veta je kľúčová a Peťka sa môže obrátiť k svojmu manželovi so slovami: „Milujem to čo mňa a teba vedie. Smieš ma mať ako svoju žena a ja Ťa smiem mať ako svojho muža.“ Láska medzi manželmi sa napĺňa a svoje správne miesto získava aj materstvo. Peťka je dnes dvojnásobnou šťastnou maminkou.

BIZNIS ŠKOLA
Biznis škola sprevádza ľudí k úspechu. Tak, aby múdro prepájali biznis so životom. Podporuje ženy v biznise. Tak, aby uspeli v mužskom svete a zostali pri tom ženami. Venuje sa obchodným zástupcom. Tak, aby významne kariérne a osobnostne rástli. Spolupracuje s firmami. Tak, aby mali nenahraditeľné miesto v spoločnosti. Pomáha konšteláciami. Tak, aby priniesli skutočné zlepšenie.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.