Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/26768/virtual/www/domains/biznis-skola.sk/wp-includes/post-template.php on line 284

ŠTYRI NAJKRAJŠIE ŽENSKÉ CHYBY

Keď pracujem so ženami, uvedomujem si pasce a nástrahy, ktoré na nich v dnešnom svete číhajú. A chyby, ktorých sa najčastejšie dopúšťajú. Či už pod vplyvom okolností, z nevedomosti či z lásky.

Priznať si zlý krok, poučiť sa z neho a dokonca ho použiť ako prvý schod k úspechu je základná výbava každej šťastnej ženy. Dokonca aj naše silné stránky nás môžu oslabiť. 🙂

Pozrime sa spolu na 4 najčastejšie ženské chyby:

1) Žena robí kvantum vecí  naraz. Že je to naša pýcha? Že nás to odlišuje od mužov? Áno. ALE.. V 95% je žena všetkými tými činnosťami zahltená a preťažená. Pre to, aby všetko stihla obetuje aj čas, ktorý by mal patril iba jej.

2) Žena sa snaží byť dokonalá. Výsledok je každodenné komplikovanie si života. A večná nespokojnosť. Veľmi pomôžu dve veci: uvedomiť si aká som jedinečná taká aká som a zjednodušiť to, čo robím.

3) Žena veľa hovorí a rozoberá to, čo chce urobiť, kým to urobí. Musí to byť v súlade so všetkým a všetkými, aby sa nenarušil systém a harmónia. Muž ide rovno na vec. Urobí to a nerieši kontext.

4) Žena odkladá seba na posledné miesto. Najprv deti, muž, domácnosť, práca a priatelia. Musí byť o všetkých postarané. Až potom je na rade ona.

Paradoxne, všetko toto ženské „chybovanie“ svedčí o tom, aká je žena úžasná bytosť. Aké cenné a nenahraditeľné je jej miesto vo svete. Ako dokáže prepájať, vytvárať jedinečnú atmosféru a priestor pre život. Ako mu dáva hlbší zmysel. Ako šíri lásku, pocit domova a bezpečia. Ako dotvára svet.

Svojím spôsobom sú ženské nedostatky krásne. Nesebecké. A pri správnom uchopení ich potenciálu sa menia na prednosti. Ale potrebujeme, aby sme im vládli my. Nie ony nám. 🙂

 

BIZNIS ŠKOLA
Biznis škola sprevádza ľudí k úspechu. Tak, aby múdro prepájali biznis so životom. Podporuje ženy v biznise. Tak, aby uspeli v mužskom svete a zostali pri tom ženami. Venuje sa obchodným zástupcom. Tak, aby významne kariérne a osobnostne rástli. Spolupracuje s firmami. Tak, aby mali nenahraditeľné miesto v spoločnosti. Pomáha konšteláciami. Tak, aby priniesli skutočné zlepšenie.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.