Referencie

Olinku vnímam ako ženu s veľkým Ž. Ženu s krásnou dušou a veľkým srdcom a hlbokou múdrosťou. Kamarátku, spriaznenú dušu.. ktorá vás privedie vďaka svojej intuícii a schopnosti vnímať aj to, čo vy práve v tej chvíli nevidíte.. Navedie vás nenásilným jemným spôsobom na cestu k sebe, k vlastným snom a vašej vnútornej ženskej múdrosti. Namaste _/\_

Danka BednárováShiatsu & Yoga, lektorka, Sydney, Austrália

Ak chcete byť v obchode a živote úspešní, zverte sa do rúk Olinky Koklesovej. Mňa profesionálne sprevádzala svojimi praktickými radami najskôr 8 rokov na pozícii obchodnej zástupkyne a neskôr 7 rokov ako manažérku pre potreby zákazníkov. Kladie veľký dôraz na profesionalitu, ale aj na vnútornú spokojnosť svojich spolupracovníkov. Určite vám povie, že predaj nie sú len čísla a naučí vás vybudovať si so zákazníkom úprimný vzťah. Stanete sa nielen úspešným predajcom, ale aj zákazníkom ceneným poradcom. Partnerom. Ak ste si doteraz vyskúšali rôzne teoretické techniky predaja, budete milo prekvapené. S Olinkou nezažijete teóriu, ale prax. Vrelo odporúčam. Marienka Samčíková, Strom života, podnikateľka, Žiar nad Hronom, Slovensko

Marienka SamčíkováStrom života, podnikateľka, Žiar nad Hronom, Slovensko

Do môjho života vstúpila Olinka Koklesová ako mladá, cieľavedomá riaditeľka predaja, zatiaľ čo ja som práve nastúpila ako referentka obchodného oddelenia. Po krátkom čase mi ponúkla prácu obchodnej zástupkyne. Poznáme sa 13 rokov a stále sa mám čo učiť. Mala som to šťastie, že sme sa zblížili ako ľudské bytosti. Dnes aj vďaka nej patrím medzi najlepších obchodných zástupcov v celoslovenskej firme. Podľa jej usmernení a rád som sa vypracovala v zamestnaní ktoré ma baví a napĺňa. Zdanlivé prekážky a neúspechy ma naučila vnímať pozitívne, ako výzvy a podnety na moje zdokonaľovanie sa. Už rozumiem jej večne pozitívnemu prístupu. Životné krízy ako momenty na uvedomenie si prítomnosti a vychutnávanie úspechu. Dnes viem, že naše stretnutie je darom. Je skvelou učiteľkou.

Mirka Novodomcová, Mabonex Slovakia, obchodná zástupkyňa, Modra, Slovensko

Olinka Koklesová. Žena s veľkým Ž. Pre mňa osobnosť vo svete úspešných žien, bojovníčok. Už je tomu 5 rokov, čo ma prijala do svojho obchodného tímu bez toho, aby som mala prax v obchode. Videla vo mne potenciál predajcu/obchodného zástupcu a dala mi šancu naučiť sa to. Bola mi príkladom a vždy bude! Posúva ma vpred a pod jej vedením idem stále ďalej na svojej ceste obchodom. Práca OZ je ťažká, ale zároveň taká krásna, keď je vedená pod krídlami Olinky Koklesovej.

Ľubka Libová, Inmedia, spol. s.r.o., obchodná zástupkyňa, Kežmarok, Slovensko