O nás

Vznik BIZNIS ŠKOLY priniesol sám život. Nie je to ten projekt, keď si poviete: aha, aká zaujímavá príležitosť zarobiť. A vystaviate nový biznis.

BIZNIS ŠKOLA sa narodila inak. Prišla do môjho života vo chvíli, keď som bola na vrchole kariéry a zároveň na dne. Platila som privysokú daň za úspech. Začala som slepnúť, opuchy, slabosť a obrovský smútok vládli môjmu telu. Ani lumbálka, ani lekári nič nezistili. A zhoršovalo sa to každým dňom. Napriek tomu som vo svojom druhom svete, biznise, fungovala naplno. Až do momentu, keď som si uvedomila, že tu ešte pre svoje deti chcem byť. Vtedy som to zobrala do svojich rúk. Zmenila som život. Radikálne. A našla svoju cestu. TU SA NAOZAJ ZRODILA BIZNIS ŠKOLA.

Skutočným poslaním BIZNIS ŠKOLY sa stalo:

  • Sprevádzať ľudí k úspechu. Tak, aby múdro prepájali biznis so životom.
  • Podporovať ženy v biznise. Tak, aby uspeli v mužskom svete a zostali pri tom ženami.
  • Venovať sa obchodným zástupcom. Tak, aby významne kariérne a osobnostne rástli.
  • Spolupracovať s firmami. Tak, aby mali nenahraditeľné miesto v spoločnosti.
  • Pomáhať konšteláciami. Tak, aby priniesli skutočné zlepšenie.

Moje meno je Oľga Koklesová. Som v prvom rade žena, manželka a matka, ktorá miluje svoj život. Viem ako efektívne prepájať biznis a súkromný život a intenzívne k tomu vediem všetkých podnikateľov. Biznis je už 20 rokov môj život. Mám dar sprevádzať ľudí a firmy k úspechu. Úspech nám vždy niečo prinesie, ale aj odnesie. 

Má však svoje pravidlá a s tými pracujem. Nie som teoretik a moja spolupráca je vždy mimoriadne adresná a preto vidno konkrétne výsledky. Som stratég a tvorca. Práca pre mňa predstavuje nádherný proces plný výziev a príležitostí. Mám rada „stratené“ obchodné prípady a potenciál, ktorý obsahujú.

Prešla som cestou zákazníka, obchodnej zástupkyne, riaditeľky predaja a obchodnej riaditeľky pre spol. Inmedia spol. s.r.o. a Mabonex Slovakia s.r.o. Som majiteľkou firmy Ballux, spol. s r.o. a predsedkyňou občianskeho združenia MABIN, ktoré pomáha rodinám s chorým dieťatkom. Spravujem Jedálne.sk, informačný portál o spoločnom stravovaní a som prezidentkou AŠKOSu (Prvej asociácie školského stravovania). Venujem sa profesionálne biznis konšteláciám, ktoré považujem za mimoriadne účinný biznis nástroj 21.storočia. Samotné rodinné konštelácie sú už 9 rokov súčasťou môjho každodenného života. Mám absolvovaný prestížny 4 ročný odborný psychoanalytický výcvik a osobnú skúsenosť so syndrómom vyhorenia. Cením si každého človeka, ktorého mi život prinesie. Neustále ma inšpirujú a mňa napĺňa objavovať a rozvíjať ich talent.