Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/26768/virtual/www/domains/biznis-skola.sk/wp-includes/post-template.php on line 284

NIKDY NIE JE NÁHODA AKÁ SKUPINA SA VYTVORÍ

Dnešný seminár RODINNÝCH KONŠTELÁCIÍ s garanciou AHA efektu v Žiari na Hronom naplnil naše očakávania.

Sformovala sa predvalentínska skupina, silná a bohatá ako sám život. NIKDY NIE JE NÁHODA AKÁ SKUPINA SA VYTVORÍ. Ďakujem všetkým účastníkom. Bolo mi cťou sprevádzať vás.

Intenzívne som si uvedomila čo nám konštelácie ponúkajú:
– umožnia nám s odstupom nahliadnuť na príčiny problému
– poskytnú návod na riešenie novou cestou
– sprostredkujú emocionálny zážitok, ktorému sa často bránime
– odkryjú skrytú dynamiku systému

Skupina je vždy neskutočne nápomocná a podporujúca. Vytvára bezpečné prostredie pre prácu so svojím vnútorným obrazom. AHA efekt je prítomný v každej konštelácii. Celý proces je veľmi výživný. Vlastná konštelácia, aj zástupné role, v ktorých účastníci „stoja“.

Ako to prebieha?

Klient si zadefinuje zámer: Kristínka je pripravená ukončiť manželstvo a začať nový život so svojím priateľom. Manžel ani rodina o jej vzťahu a úmysle nič nevedia. Na manželovi jej veľmi záleží a preto chce, aby všetko dobre dopadlo. Kristínka si pod mojím vedením vyberie zástupcov za seba a za manžela a rozostaví ich do vzájomných vzťahov tak, ako to odpovedá jej vnútornému obrazu. Zástupcovia cítia čo sa deje pod povrchom a dokážu to vyjadriť. Pôsobenie môže byť dramatické. Často  vyjadrujú šokujúcim spôsobom situáciu osôb, ktoré zastupujú. Bez toho, aby ich poznali. Môžu sa objaviť silné emócie, zvláštne telesné pocity (zima, svrbenie, ťažkosti s dýchaním…), alebo aj nič – niekto napríklad len nehybne stojí. V tejto konštelácii sa ukáže, že manžel Kristínku nevidí. Cíti sa sám. Jeho záujem je nasmerovaný na jeho matku. Tá však prišla dramaticky o svojho otca a nie je s tým vyrovnaná. Keď prijme vinníka smrti, zmätky v systéme sa dajú doporiadku a situácia v rodine sa zmení. Kristínkin manžel je voľný a všetku svoju pozornosť smeruje k manželke. Medzi manželmi prúdi láska.  Do konštelácie je privedený aj priateľ Kristínky, ale rodina ho odtláča.

Mojou úlohou je s pokorou sprevádzať klienta konšteláciou a v súlade s jej ladením ju posúvať k úspešnému vyriešeniu problému. Pomôžem mu získať náhľad a pochopiť skrytú dynamiku systému. Pomocou rituálnych liečivých viet uvoľním bloky v konštelácii. Konštelácia spravidla končí, keď je nájdené dobré riešenie pre všetkých zúčastnených.

Kristínka získala náhľad, rozhodnúť sa musí sama.

NIKDY NIE JE NÁHODA AKÁ SKUPINA SA VYTVORÍ. Účastníci sú súčasťou vlastných systémov a zároveň vytvoria počas seminára skupinu, ktorá im umožní rozpoznať svoje pravé miesto v rodine, v živote, vo svete. Tu sa spoja s pohybmi svojej duše, s energiou prítomného okamihu a rozpoznajú zákonitosti a vzorce opakujúce sa naprieč generáciami. Skupina prostredníctvom jednotlivých konštelácií zrkadlí to, čo narušuje rovnováhu a následne umožňuje urobiť aktívne kroky k zharmonizovaniu. Každý účastník pracuje so svojím hlbokým vnútorným obrazom, ktorý vo veľkej miere predurčuje ako je úspešný vo svojich vzťahoch, vo svojom živote.

BIZNIS ŠKOLA
Biznis škola sprevádza ľudí k úspechu. Tak, aby múdro prepájali biznis so životom. Podporuje ženy v biznise. Tak, aby uspeli v mužskom svete a zostali pri tom ženami. Venuje sa obchodným zástupcom. Tak, aby významne kariérne a osobnostne rástli. Spolupracuje s firmami. Tak, aby mali nenahraditeľné miesto v spoločnosti. Pomáha konšteláciami. Tak, aby priniesli skutočné zlepšenie.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.