Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/26768/virtual/www/domains/biznis-skola.sk/wp-includes/post-template.php on line 284

MILUJME SVOJU MAMU KAŽDÝ DEŇ

Dnes je  deň  matiek. U nás ho slávime. Všetci spolu maminám vraciame lásku, pozornosť a starostlivosť. Ale potom sa my ženy vyčleníme a v čisto ženskej energii niečo nové podnikneme. Tri generácie: moja mamina, mužova mamina, ja a naše dcéry. Už sme maminy zobrali na tatarák. A s dobrým vínom nám bolo ozaj veselo. Doteraz si nevieme spomenúť na akom filme sme potom boli. J Alebo do izby hrôzy z ktorej sme sa spoločnými silami museli za hodinu dostať. Neopakovateľný zážitok! Návšteva McDonald´s či nóbl reštaurácie v ktorej sme sa báli aj pohnúť. Prekvapenie v podobe veštice či iné záludnosti. 🙂 Proste si tento spoločný deň neskutočne užívame.

Už teraz sa tešíme čo nové spolu vyparatíme. Maminky, pripravte sa! 🙂

„MAMI? ĽÚBIM ŤA!“  Od prvej chvíle. Už na samom začiatku, keď som si Ťa vybrala.

Lebo deti si vyberajú svojich rodičov. Predtým, ako sem prídu. Prišli nás učiť a prišli sa učiť. Svet je úžasné miesto pre učenie. Plné lásky aj ťažkých osudov. So všetkým čo potrebujeme, aby sme svojmu životu dali zmysel. Aby sme prispeli do kolobehu života.

Dnes vnímam mamičkovskú rolu dvojmo. Ako dcéra a ako mama. Materinská láska je dar. Niet väčšej sily na svete.

Poznáte MAMIČKOVO? To je najkrajšia krajina na zemi. Tu vždy nájdeme náruč svojej mamy, bezpečie a domov. Najlepšie nám chutí mamina kuchyňa, najlepšie sa lieči s ňou. Jej prítomnosť zaháňa chmáry z našej každodennosti. Doma u mamy sa zastaví čas a môžeme byť zas chvíľku deťmi. Preto je čas s mamou taký čarovný, neopakovateľný.

Pre mamu sme všetkým. Miluje nás bezpodmienečne. Takých aký sme. A my ju. Bez ohľadu na to, aký ťažký vzťah to niekedy je. Tu je láska prítomná vždy. Vzťah s mamou má vplyv na celý náš život.

Nezabúdajme, že aj naše svokry sú mamy. Vychovali nám našich mužov a nemali to s nimi vždy ľahké, však? 🙂  A poznáte to zľudovelé, že muž si vyberá ženu podľa svojej matky? 🙂  Vlastne vďaka nej máme svojho muža. 🙂

Muži, nie sú aj naše mamy úžasné? Vďaka nim z nás máte také skvelé manželky a matky svojich detí. 🙂

MILUJME SVOJU MAMU KAŽDÝ DEŇ. ALE DOPRAJME JEJ AJ POCÍTIŤ AKÁ JE PRE NÁS VÝNIMOČNÁ.  A deň matiek je ideálna príležitosť.

PODSTATOU ÚSPECHU JE ŽIVOTNÉ MAJSTROVSTVO

Je to schopnosť zhmotniť svoje predstavy. Stať sa človekom činu a priviesť svoj sen do života.

Je to schopnosť obohatiť svet svojím nadaním a urobiť ho lepším miestom pre život.

Albert Schweitzer to vyjadril krásne: „To miesto v tvojom živote, kde sa tvoj talent stretáva s potrebami sveta, je miesto, kde ťa chce mať Boh.“

Väčšina z nás sa však len pasívne plahočí životom a nechá sa unášať dennými udalosťami. To je skutočná príčina neúspechu.

Životné naplnenie sa nedosiahne zhromažďovaním vecí, ale sebarealizáciou.

BIZNIS ŠKOLA
Biznis škola sprevádza ľudí k úspechu. Tak, aby múdro prepájali biznis so životom. Podporuje ženy v biznise. Tak, aby uspeli v mužskom svete a zostali pri tom ženami. Venuje sa obchodným zástupcom. Tak, aby významne kariérne a osobnostne rástli. Spolupracuje s firmami. Tak, aby mali nenahraditeľné miesto v spoločnosti. Pomáha konšteláciami. Tak, aby priniesli skutočné zlepšenie.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.