Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/26768/virtual/www/domains/biznis-skola.sk/wp-includes/post-template.php on line 284

ČO O NÁS NAPÍSALI V EVITE?

Máš občas pocit, že všetko stojí na tvojich pleciach, a ty nemáš ani jednu voľnú chvíľku pre seba? Že by si potrebovala na pár minút vypnúť a venovať čas len a len sebe?

V Biznis škole dobre vieme, aké to je dôležité. Na moment sa zastaviť a na nič nemyslieť. A napríklad si niečo prečítať.

Preto sme sa rozhodli priblížiť sa vám, ženám, viac práve vo chvíľkach vášho oddychu. Keď si uvaríte čaj alebo kávu a prečítate si svoju obľúbenú knihu či magazín.
My oddychujeme pri magazíne Evita a vieme, že mnohé z vás tiež. A preto k vám prichádzame práve prostredníctvom májovej Evity, kde nájdete pár slov venovaných nám.

BIZNIS ŠKOLA
Biznis škola sprevádza ľudí k úspechu. Tak, aby múdro prepájali biznis so životom. Podporuje ženy v biznise. Tak, aby uspeli v mužskom svete a zostali pri tom ženami. Venuje sa obchodným zástupcom. Tak, aby významne kariérne a osobnostne rástli. Spolupracuje s firmami. Tak, aby mali nenahraditeľné miesto v spoločnosti. Pomáha konšteláciami. Tak, aby priniesli skutočné zlepšenie.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.