Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/26768/virtual/www/domains/biznis-skola.sk/wp-includes/post-template.php on line 284

AHA MOMENTY

Včerajší seminár Rodinných konštelácií priniesol veľa AHA momentov. J 🙂

Aj pre mňa. Vždy ma fascinuje aká skupina vznikne a jedno z mojich AHA bolo, že každá moja skupina má skryté posolstvo.  Pre mňa, pre skupinu a možno aj pre každého z nás.

Včera vznikol ženský kruh. Malá skupina s úžasnými ženami. Okrem silných konštelácií sa skupina transformovala aj ako podporujúca s hlbokým zdielaním. Konfrontovali sme sa aj s mužskou energiou v nás a jej dosahom na náš život, život ŽENY.

Moje druhé AHA bolo, že s každou skupinou pracujem inak. Rešpektujem jej potreby a nechám sa ňou viesť. Napĺňa ma to pokorou a súčasne tichým vzrušením.

Moje tretie AHA ma trošku prekvapilo. Uvedomila som si, že s konšteláciami pracujem ako s oporou, konceptom, o ktorý sa opieram, ale stáva sa jedným z troch pilierov a ja si tvorím vlastný štýl terapeutickej práce.

Všetko má svoj zmysel. Niekedy je však skrytý a vtedy nám robí ťažkosti ho prijať. Naučila som sa, že VECI SA NEDEJÚ NÁM, ALE PRE NÁS! Koľkokrát sme s odstupom času uznali, že to čo nás v minulosti bolelo, nám nakoniec pozitívne zmenilo život?

ŽIVOT MÁ SVOJE PRAVIDLÁ. Krásne je to zamotané tým, že hráme každý za seba, ale pritom je to kolektívna hra. 🙂 Máte to svoje správne miesto?

BIZNIS ŠKOLA
Biznis škola sprevádza ľudí k úspechu. Tak, aby múdro prepájali biznis so životom. Podporuje ženy v biznise. Tak, aby uspeli v mužskom svete a zostali pri tom ženami. Venuje sa obchodným zástupcom. Tak, aby významne kariérne a osobnostne rástli. Spolupracuje s firmami. Tak, aby mali nenahraditeľné miesto v spoločnosti. Pomáha konšteláciami. Tak, aby priniesli skutočné zlepšenie.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.